Rainbow Kladno

Kancelář Eva a František Pařízkovi

Autorizovaný distributor  a servis výrobků Rainbow

Home page / Novinky Rainbow / Často kladené otázky

Často kladené otázky

Kde mohu koupit čistící systém Rainbow

Čistící systém Rainbow se prodává prostřednictvím sítě autorizovaných distributorů Rainbow. Máte-li zájem o nezávazné předvedení čistícího systému Rainbow, vyplňte náš kontaktní formulář. Tým Rainbow Kladno vás bude kontaktovat s dalšími informacemi.

Kolik stojí čistící systém Rainbow

V případě zájmu vám v Rainbow Kladno poskytneme informace o ceně čistících systémů Rainbow. Kontaktujte nás telefonicky nebo prostřednictvím e-mailu.

Na koho se mohu obrátit, když hledám Rainbow servis?

Servis výrobků Rainbow poskytují autorizovaní distributoři Rainbow. V případě potřeby se obraťte na distributora výrobků Rainbow, od kterého jste přístroj zakoupili. Autorizované servisní středisko Rainbow Kladno poskytuje záruční i pozáruční servis na výrobky Rainbow. Naši pracovníci se po oznámení poruchy výrobku telefonicky nebo e-mailem co nejdříve přihlásí a domluví s vámi další konkrétní postup.

Jak často musím měnit HEPA filtr?

S výměnou filtru si nedělejte starosti. Postará se o ni servisní středisko Rainbow Kladno.

Mohu s Rainbow vysávat tekutiny?

Čistící systém Rainbow je schopen bezpečně vysát i kapaliny. Postup naleznete v návodu k obsluze Rainbow. Pozor! Elektrický kartáč Rainbow Power Nozzle je určen pouze k vysávání suchých nečistot.

Mohu používat jiné značky čistících tekutých prostředků při práci s AquaMate a RainJet?

Čistící systém Rainbow byl testován pouze za použití čistících prostředků značky Rainbow. Proto nedoporučuje používat čisticí prostředky jiných značek.

Mohu zařízení RainJet bezpečně používat na jakékoli typy podlah?

Zařízení Rainbow RainJet je možné použít na jakékoli typy podlah. V případě pochybností se informujte o tom, co doporučuje výrobce konkrétního typu podlah.

Pozor na neautorizované prodejce

Nákup čisticích systémů Rainbow prostřednictvím autorizovaných prodejců má řadu výhod, které jinak nezískáte. Dočtěte se více o výhodách autorizovaného prodeje a nevýhodách nákupu od neautorizovaných prodejců.

Více zde

Často kladené otázky

Odpovědi na nejčastěji kladené otázky týkající se čistícího systému Rainbow jednom místě.

Více zde

Ekologický a ekonomický úklid s Rainbow

Ekologické nemusí být nákladné. Zjistili jsme, kolik ušetříte s bezsáčkovým vysáváním.

Více zde
Top