Rainbow Kladno

Kancelář Eva a František Pařízkovi

Autorizovaný distributor  a servis výrobků Rainbow

Home page / Servis Rainbow

Autorizované servisní služby čistícího systému Rainbow

Naše autorizované servisní středisko poskytuje záruční i pozáruční servis na výrobky čistícího systému Rainbow modely D4G, e1 a e2 v rozsahu uvedeném níže. Naši pracovníci se po oznámení poruchy výrobku telefonicky nebo e-mailem přihlásí nejdéle do 48 hodin po nahlášení poruchy a domluví si s Vámi další konkrétní postup.

Pokud nastane porucha výrobku Rainbow v záruční době, dopravu výrobku do servisního střediska obstarají naši servisní pracovníci a hradí ji naše servisní středisko. Pokud k tomu dojde mimo záruční dobu, záleží na dohodě, zda je zákazník ochoten uhradit náklady na dopravu výrobku do servisního střediska anebo je pro něj výhodnější výrobek přivézt do servisního střediska osobně.

Neoprávněné požadavky na opravu nebo dopravu výrobku do servisního střediska mohou být zákazníkovi vyúčtovány podle pravidel, uvedených níže.

Abyste si byli jisti, že se jedná o autorizované servisní pracovníky naší kanceláře, zveřejňujeme níže fotografie a jména našich servisních pracovníků na našich stránkách abyste měli jistotu, že nebudete podvedeni neautorizovaným neznámým pracovníkem neautorizovaného servisu. Proto doporučujeme, věnujte čas k přečtení důležitých informací uvedených na stránce „Varování". Dodržením těchto doporučení se vyhnete jakýmkoliv nepříjemnostem, v extrémním případě i možné ztrátě vašeho Rainbow, pokud výrobek předáte neznámé osobě.

Pokud budete mít jakékoliv nejasnosti nebo dotazy, ať se týkají provozu a údržby Rainbow nebo servisních služeb, obracejte se vždy telefonicky, písemně, e-mailem nebo osobně na autorizovaného distributora výrobku Rainbow uvedeného na stránce („Kontakty") nebo v Záruční a servisní knížce k výrobku Rainbow.

Pozor na neautorizované prodejce

Nákup čisticích systémů Rainbow prostřednictvím autorizovaných prodejců má řadu výhod, které jinak nezískáte. Dočtěte se více o výhodách autorizovaného prodeje a nevýhodách nákupu od neautorizovaných prodejců.

Více zde

Často kladené otázky

Odpovědi na nejčastěji kladené otázky týkající se čistícího systému Rainbow jednom místě.

Více zde

Ekologický a ekonomický úklid s Rainbow

Ekologické nemusí být nákladné. Zjistili jsme, kolik ušetříte s bezsáčkovým vysáváním.

Více zde
Top