Rainbow Kladno

Kancelář Eva a František Pařízkovi

Autorizovaný distributor
a servis výrobků Rainbow

Telefon: +420 602 348 633
Email: info@rainbowkladno.cz

Adresa: Dubská 966, Kladno

Squeegee

Squeegee

Toto přídavné zařízení je určeno především k čištění pevných povrchů, jako jsou dlažby, lina, okna apod. Díky otočné hlavici s odsávací štěrbinou lze Squeegee jednoduše použít s oběma dodávanými nástavci, a to:

S měkkou houbou

S měkkou houbou na mytí citlivých povrchů, jako je například sklo.

S kartáčem

S kartáčem určeným především na čištění tvrdých povrchů, jako jsou dlažby a lina. Kartáčem se snadno dostanete do i do spár mezi dlaždicemi, kam nedosáhne žádný mop, a tak při čištění těchto povrchů  dosáhnete dokonalých výsledků.

Doporučujeme vyčistit danou plochu roztokem koncentrovaného čisticího prostředku a poté za použití houby nebo kartáče vyčistíte konkrétní plochu. Následně otočíte hlavicí o 180° a odsávací štěrbinou vysajete zbylou vlhkost do nádoby RAINBOW. Tento způsob čištění oceníte například při mytí velkých oken, kdy za pomocí roztoku čisticího prostředku a nástavce s měkkou houbou umyjete veškeré nečistoty z okna, které poté jednoduše vysajete odsávací štěrbinou na druhé straně hlavice Squeegee. Okna budou dokonale čistá a téměř ihned suchá. Při propojení hlavice Squeegee se systémem RAINBOW lze kombinovat houbu i kartáč s oběma dodávanými nerezovými trubicemi.

Další doplňky

Pozor na neautorizované prodejce

Nákup čisticích systémů Rainbow prostřednictvím autorizovaných prodejců má řadu výhod, které jinak nezískáte. Dočtěte se více o výhodách autorizovaného prodeje a nevýhodách nákupu od neautorizovaných prodejců.

Více zde

Často kladené otázky

Odpovědi na nejčastěji kladené otázky týkající se čistícího systému Rainbow jednom místě.

Více zde

Ekologický a ekonomický úklid s Rainbow

Ekologické nemusí být nákladné. Zjistili jsme, kolik ušetříte s bezsáčkovým vysáváním.

Více zde
Top