Rainbow Kladno

RB TEAM, s.r.o.

kancelář Eva a František Pařízkovi

autorizovaný distributor a servis

Home / Tipy a Rady / Bezsáčkové vysávání Rainbow

Bezsáčkové vysávání

Rádi bychom Vám představili unikátní čisticí systém Rainbow, který při čištění Vašich domácností nevyužívá prachové sáčky, které jsou běžnou součástí klasických domácích vysavačů.

Na rozdíl od nich využívá systém Rainbow při čištění vodu. Voda je zásadní složkou tohoto jedinečného pomocníka do domácnosti. Jedinečný filtrační systém dokáže zadržet až 99,997% klasických nečistot, které se objevují v běžných domácnostech. Zbylé prachové částice, které nejsou zachyceny filtračním systém pohltí neutralizující filtrační systém HEPA. Používání obou systémů bude odstraněno 100% nečistot a prachu z Vašich domácností. To pro uživatele čisticího systému Rainbow znamená, že nemusí využívat žádné sáčky jako v klasických vysavačích.

Díky vodě  všechna špína zůstane v Rainbow

Téměř všechny vysavače, které se v dnešní době prodávají používají k ukládání nasátých nečistot běžné prachové sáčky. To znamená, že takový sáček musí prodyšný, a tak vnáší do Vašich domácností stopy nečistot zpět. Hlavním rozdílem je tedy absence sběrného prachového sáčku v systému Rainbow oproti normálním vysavačům. S využitím vody a filtračních systémů během provozu systém Rainbow vypouští zpět čistý a svěží vzduch. Na rozdíl od ostatních vysavačů, které mnohdy zapáchají a vypouštějí do vzduchu prachové částice, které se neudrží v prachovém sáčku.

Víno, voda, káva nejsou pro Rainbow problém

Výhodou je jistě také možnost vysávání tekutin jako jsou např.: víno, voda, káva, omáčky a jiné tekutiny. Se systémem Rainbow se těchto nečistot snadno zbavíte pomocí vodního filtru. U běžného vysavače to nelze právě z důvodu prachového sáčku, který nedokáže tekutiny pohltit.

Už nemusíte dokupovat nové sáčky

Nespornou výhodou čisticího systému Rainbow je zajisté to, že nemusíte stále pořizovat nové sáčky. Tím pádem za chod Vašeho vysavače výrazně ušetříte a navíc odstraníte více nečistot než s běžným domácím vysavačem. A právě z těchto důvodů je jedinečný Rainbow unikátní čisticí systém, který využívá jen vodu a veškeré nečistoty uchovává ve dvou filtračních systémech.

5 důvodů, proč používat Rainbow vysavače

V dnešní době je výběr správného vysavače klíčový pro udržení čistoty a zdravého prostředí ve vašem domě. Mezi širokou škálu dostupných možností vynikají Rainbow vysavače. Zde je pět důvodů, proč byste měli zvážit tento typ vysavače...

Více zde

Pozor na neautorizované prodejce

Nákup čisticích systémů Rainbow prostřednictvím autorizovaných prodejců má řadu výhod, které jinak nezískáte. Dočtěte se více o výhodách autorizovaného prodeje a nevýhodách nákupu od neautorizovaných prodejců.

Více zde

Ekologický a ekonomický úklid s Rainbow

Ekologické nemusí být nákladné. Zjistili jsme, kolik ušetříte s bezsáčkovým vysáváním.

Více zde
Top