Rainbow Kladno

RB TEAM, s.r.o.

kancelář Eva a František Pařízkovi

autorizovaný distributor a servis

Home / FAQ

FAQ - Co vás nejvíce zajímá k systému Rainbow

1) Kde mohu koupit čistící systém Rainbow?

  • Čistící systém Rainbow se prodává prostřednictvím sítě autorizovaných distributorů Rainbow. Máte-li zájem o nezávazné předvedení čistícího systému Rainbow, vyplňte náš kontaktní formulář. Tým Rainbow Kladno vás bude kontaktovat s dalšími informacemi.

2) Kolik stojí čistící systém Rainbow?

  • U nás v Rainbow Kladno vám rádi poskytneme informace o ceně vysavačů Rainbow. Kontaktujte nás telefonicky, nebo prostřednictvím e-mailu.

3) Na koho se mohu obrátit, když hledám servis Rainbow?

  • Servis výrobků Rainbow poskytují autorizovaní distributoři Rainbow. V případě potřeby se obraťte na distributora výrobků Rainbow, od kterého jste přístroj zakoupili.
  • Autorizované servisní středisko Rainbow Kladno poskytuje záruční i pozáruční servis na výrobky Rainbow. Naši pracovníci se po oznámení poruchy výrobku telefonicky nebo e-mailem co nejdříve přihlásí a domluví s vámi další konkrétní postup.

4) Jak často musím měnit HEPA filtr?

5) Mohu s Rainbow vysávat tekutiny?

6) Mohu používat jiné značky čistících tekutých prostředků při práci s AquaMate a RainJet?

  • Čistící systém Rainbow byl testován pouze za použití čistících prostředků značky Rainbow. Proto nedoporučuje používat čisticí prostředky jiných značek.

7) Mohu zařízení SXT RainJet bezpečně používat na jakékoli typy podlah?

  • Zařízení Rainbow SXT RainJet je možné použít na jakékoli typy podlah. V případě pochybností se informujte o tom, co doporučuje výrobce konkrétního typu podlah.

5 důvodů, proč používat Rainbow vysavače

V dnešní době je výběr správného vysavače klíčový pro udržení čistoty a zdravého prostředí ve vašem domě. Mezi širokou škálu dostupných možností vynikají Rainbow vysavače. Zde je pět důvodů, proč byste měli zvážit tento typ vysavače...

Více zde

Pozor na neautorizované prodejce

Nákup čisticích systémů Rainbow prostřednictvím autorizovaných prodejců má řadu výhod, které jinak nezískáte. Dočtěte se více o výhodách autorizovaného prodeje a nevýhodách nákupu od neautorizovaných prodejců.

Více zde

Ekologický a ekonomický úklid s Rainbow

Ekologické nemusí být nákladné. Zjistili jsme, kolik ušetříte s bezsáčkovým vysáváním.

Více zde
Top