Rainbow Kladno

RB TEAM, s.r.o.

kancelář Eva a František Pařízkovi

autorizovaný distributor a servis

Home / FAQ

FAQ - Co vás nejvíce zajímá k systému Rainbow

1) Kde mohu koupit čistící systém Rainbow?

  • Čistící systém Rainbow se prodává prostřednictvím sítě autorizovaných distributorů Rainbow. Máte-li zájem o nezávazné předvedení čistícího systému Rainbow, vyplňte náš kontaktní formulář. Tým Rainbow Kladno vás bude kontaktovat s dalšími informacemi.

2) Kolik stojí čistící systém Rainbow?

  • U nás v Rainbow Kladno vám rádi poskytneme informace o ceně vysavačů Rainbow. Kontaktujte nás telefonicky, nebo prostřednictvím e-mailu.

3) Na koho se mohu obrátit, když hledám servis Rainbow?

  • Servis výrobků Rainbow poskytují autorizovaní distributoři Rainbow. V případě potřeby se obraťte na distributora výrobků Rainbow, od kterého jste přístroj zakoupili.
  • Autorizované servisní středisko Rainbow Kladno poskytuje záruční i pozáruční servis na výrobky Rainbow. Naši pracovníci se po oznámení poruchy výrobku telefonicky nebo e-mailem co nejdříve přihlásí a domluví s vámi další konkrétní postup.

4) Jak často musím měnit HEPA filtr?

5) Mohu s Rainbow vysávat tekutiny?

6) Mohu používat jiné značky čistících tekutých prostředků při práci s AquaMate a RainJet?

  • Čistící systém Rainbow byl testován pouze za použití čistících prostředků značky Rainbow. Proto nedoporučuje používat čisticí prostředky jiných značek.

7) Mohu zařízení SXT RainJet bezpečně používat na jakékoli typy podlah?

  • Zařízení Rainbow SXT RainJet je možné použít na jakékoli typy podlah. V případě pochybností se informujte o tom, co doporučuje výrobce konkrétního typu podlah.

Pozor na neautorizované prodejce

Nákup čisticích systémů Rainbow prostřednictvím autorizovaných prodejců má řadu výhod, které jinak nezískáte. Dočtěte se více o výhodách autorizovaného prodeje a nevýhodách nákupu od neautorizovaných prodejců.

Více zde

Ekologický a ekonomický úklid s Rainbow

Ekologické nemusí být nákladné. Zjistili jsme, kolik ušetříte s bezsáčkovým vysáváním.

Více zde

Imunitní systém Rainbow

Jak pomáhají Rainbow vysavače k ohraně imunitního systému člověka.

Více zde
Top