Rainbow Kladno

RB TEAM, s.r.o.

kancelář Eva a František Pařízkovi

autorizovaný distributor a servis

Home / Nezávazné předvedení

Nezávazné předvedení čistícího systému Rainbow

Když kupujete automobil, zajímají Vás nejenom jeho technické parametry, popsané v přiložených dokladech, ale skutečné vlastnosti, které si ověříte jedině zkušební jízdou. A proto i my chceme, aby zákazníci byli před koupí výrobku RAINBOW dokonale a beze zbytku informováni o všech vlastnostech čistícího systému RAINBOW.

Je nutné, aby se zákazníci přesvědčili o jeho technických parametrech na vlastní oči a hlavně v prostředí, které důvěrně znají. Nemá smysl předvádět výrobek těchto schopností a kvalit např. v předváděcím centru nebo přímo v obchodě, protože vlastnosti výrobku RAINBOW SRX jsou natolik udivující, že by jim přihlížející zákazník nejenom vůbec nevěřil, ale domníval by se, že byl na něm spáchán podvod. Tomu chceme předejít, a proto jediným vhodným prostředím pro předvedení výrobku RAINBOW je domácnost zákazníka – prostředí, které důvěrně zná. Navíc prodávat drahé zboží bez dokonalého předvedení je nesolidní. Je to jen otázka času, kdy si to zákazníci začnou uvědomovat a požadovat bezplatné předvedení i u dalších výrobků.

Další výhodou předvedení je i možnost vyzkoušet si výrobek přímo na místě, kde bude používán. Uvidíte co je potřebné k jednoduché obsluze tohoto zařízení, jak se skládá, rozebírá, ovládá a budete informováni i o základní jednoduché údržbě čistícího systému RAINBOW tak, aby výrobek sloužil k vaší spokojenosti dlouhou řadu let. Sami musíte posoudit, zda je výrobek pro Vás vhodný. S RAINBOW se opravdu můžeme chlubit a není co skrývat.

Jestliže uvažujete o náhradě vašeho stávajícího zařízení pro úklid vaší domácnosti, zkuste věnovat malou část vašeho času k nezávaznému předvedení čistícího systému RAINBOW e2, bude to pro začátek vaše jediná investice. I když se pro koupi výrobku RAINBOW nerozhodnete, zcela určitě Vám získané poznatky a zkušenosti v budoucnosti pomohou k efektivnějšímu výběru jiného výrobku na uklízení a vyvarujete se některých zásadních chyb při jeho výběru.

Bezplatné a nezávazné předvedení výrobku RAINBOW SRX můžete objednat na kterémkoliv telefonním čísle (viz stránka „Kontakty"), můžete nás kontaktovat pomocí e-mailu nebo nejjednodušším způsobem objednat předvedení RAINBOW vyplněním kontaktního formuláře, na jehož základě se s Vámi neprodleně spojíme a domluvíme možný konkrétní termín předvedení tak, aby Vám vyhovoval.

Máte-li zájem o nezávazné předvedení čistícího systému RAINBOW SRX, vyplňte kontaktní formulář. Nebo nás kontaktujte telefonicky. Tato objednávka je zcela nezávazná!

5 důvodů, proč používat Rainbow vysavače

V dnešní době je výběr správného vysavače klíčový pro udržení čistoty a zdravého prostředí ve vašem domě. Mezi širokou škálu dostupných možností vynikají Rainbow vysavače. Zde je pět důvodů, proč byste měli zvážit tento typ vysavače...

Více zde

Pozor na neautorizované prodejce

Nákup čisticích systémů Rainbow prostřednictvím autorizovaných prodejců má řadu výhod, které jinak nezískáte. Dočtěte se více o výhodách autorizovaného prodeje a nevýhodách nákupu od neautorizovaných prodejců.

Více zde

Ekologický a ekonomický úklid s Rainbow

Ekologické nemusí být nákladné. Zjistili jsme, kolik ušetříte s bezsáčkovým vysáváním.

Více zde
Top