Rainbow Kladno

RB TEAM, s.r.o.

kancelář Eva a František Pařízkovi

autorizovaný distributor a servis

Home / Tipy a Rady / Pozor na neautorizované prodejce

Pozor na neautorizované prodejce

Rainbow není jen klasický vysavač. Je to čistící systém s téměř 100-letou historií. Jeho prodej byl vždy zprostředkován vyškolenými autorizovaným prodejci, kteří při osobním kontaktu s potenciálním zákazníkem předvedli všechny jeho benefity. Na internetu je v současnosti možné najít nabídky prodeje čistícího systému Rainbow z neautorizovaných zdrojů. Pouze autorizovaný prodejce může prodávat Rainbow a poskytovat náležité služby spojené s tímto produktem.

Nákup od neautorizovaného zdroje se sebou přináší tyto rizika:

  • Neautorizovaný zdroj může o nabízeném systému Rainbow tvrdit, že je nový nebo v dobrém stavu. Kupující nemá možnost si dané tvrzení ověřit.
  • Čistící systém Rainbow nebude mít záruku garantovanou společností Rexair LLC.
  • V případě poruchy musí majitel zařízení nechat opravit na vlastní náklady, co může být časově i finančně náročné.

Společnost Rexair soucítí s těmi, kteří se stali obětmi neautorizovaných prodejců. Své služby ale nabízí těm, kteří si zvolili jednodušší cestu a upřednostnili nákup prostřednictvím autorizovaných kanálů. Proto zdůrazňujeme výhody nákupu čistícího systému a doplňků Rainbow přes autorizované prodejce:

  • Autorizovaný prodejce patří do mezinárodní sítě prodejců Rainbow, která spadá pod společnost Rexair LLC.
  • Autorizovaný prodejce zdarma poskytuje nezávazné předvedení produktu, s jehož specifikami a výhodami je plně obeznámen.
    • Získáte zbrusu novou jednotku v bezvadném stavu.
    • Obdržíte autorizovanou záruku, pohodlný přístup k místnímu autorizovanému servisu a možnost dokoupení doplňků nebo čisticích prostředků Rainbow.

Záleží nám na vaší spokojenosti s produkty Rainbow a mrzelo by nás, kdyby jste se stali obětí neautorizovaných prodejců Rainbow, které motivuje jen osobní zisk. 

5 důvodů, proč používat Rainbow vysavače

V dnešní době je výběr správného vysavače klíčový pro udržení čistoty a zdravého prostředí ve vašem domě. Mezi širokou škálu dostupných možností vynikají Rainbow vysavače. Zde je pět důvodů, proč byste měli zvážit tento typ vysavače...

Více zde

Pozor na neautorizované prodejce

Nákup čisticích systémů Rainbow prostřednictvím autorizovaných prodejců má řadu výhod, které jinak nezískáte. Dočtěte se více o výhodách autorizovaného prodeje a nevýhodách nákupu od neautorizovaných prodejců.

Více zde

Ekologický a ekonomický úklid s Rainbow

Ekologické nemusí být nákladné. Zjistili jsme, kolik ušetříte s bezsáčkovým vysáváním.

Více zde
Top