Rainbow Kladno

RB TEAM, s.r.o.

kancelář Eva a František Pařízkovi

autorizovaný distributor a servis

Home / Tipy a Rady / Imunitní systém Rainbow

Imunitní systém Rainbow

Jedním z hlavních úkolů imunitního systému je zejména ochrana před škodlivými mikroorganismy.

Zároveň však v našem těle odstraňuje poškozené a abnormální (nehodící se) vlastní buňky. Když si toto téma imunitního systému rozebereme široce, tak téměř každý orgán v našem těle má svoji specifickou ochrannou funkci. Poté jsou v našem těle i orgány, jejichž hlavní činnost spočívá ve vytváření a posilování obranyschopnosti lidského organismu. Mezi tyto orgány patří například brzlík a lymfatické orgány jako jsou kostní dřeň nebo mandle. Imunologie patří mezi nejvýznamnější odvětví dnešní moderní biologie. A právě z tohoto důvodu je čistící systém Rainbow velmi šetrný k našemu imunitnímu systému.

Imunitní systém nás chrání v podstatě před všemi druhy běžných nemocí. Ale souvisí s tím například i alergie. Alergie je porucha imunitního systému. Někteří lidé jsou náchylní na roztoče, prach nebo také srst domácích mazlíčků. K odstranění všech těchto nečistot Vám pomůže právě systém Rainbow, který dokáže 99,997 % těchto nečistot pohltit a odstranit. K dispozici je spolu se samotných systémem také velké množství různého příslušenství. Pro alergiky na prach je součástí základního vybavení kartáč na odstranění prachu. Tímto nástavcem vyčistíte těžko přístupná místa, jako jsou například okenní parapety, žaluzie nebo jiná opomíjená místa. Dalším výborným pomocném je čistící pytel Aerofresh, který je vyroben z plastu a snadno s ním odstraníte nečistoty od Vašich mazlíčků z čalounění, peřin a polštářů, ve kterých se mohou nacházet i výše zmínění roztoči.

5 důvodů, proč používat Rainbow vysavače

V dnešní době je výběr správného vysavače klíčový pro udržení čistoty a zdravého prostředí ve vašem domě. Mezi širokou škálu dostupných možností vynikají Rainbow vysavače. Zde je pět důvodů, proč byste měli zvážit tento typ vysavače...

Více zde

Pozor na neautorizované prodejce

Nákup čisticích systémů Rainbow prostřednictvím autorizovaných prodejců má řadu výhod, které jinak nezískáte. Dočtěte se více o výhodách autorizovaného prodeje a nevýhodách nákupu od neautorizovaných prodejců.

Více zde

Ekologický a ekonomický úklid s Rainbow

Ekologické nemusí být nákladné. Zjistili jsme, kolik ušetříte s bezsáčkovým vysáváním.

Více zde
Top