Rainbow Kladno

RB TEAM, s.r.o.

kancelář Eva a František Pařízkovi

autorizovaný distributor a servis

Home / Tipy a Rady / Jarní úklid s Rainbow

Jarní úklid s Rainbow

Květiny kvetou, ptáci zpívají serenády, ve vzduchu cítit jaro a vy jste stále ještě nezačali s tradičním úklidem? Velikonoce se blíží a váš dům stále vypadá jako by se zasekl v zimní depresi?

Jarní úklid je symbolickým projevem touhy očistit a detoxikovat svůj život. Umožňuje nám osvěžit naše domovy a získat náskok nad hektickými obdobími jara i léta. Každý z nás má tendenci ukládat si věci jako vzpomínku na něco nebo někoho. Pokud se zbavíme přebytků své minulosti, uvolníme tím prostor pro nové věci, zážitky, či nové projekty. Pokud jsme něco už pár let nenosili, zabírá nám to jen místo ve skříni, případně to už vyšlo z módy, zbavme se jich. Odnesme je do charity, nebo je darujme lidem, jimž vykouzlí velký úsměv na tváři a budou nám za ně velmi vděční.

Důležité je správně si rozvrhnout bojový plán. V případě, že si nezvolíme efektivní systém, hrozí nám dvojí úklid. Vždy začínejte místnostmi, které vám svou rozlohou dají nejvíce zabrat. Na závěr si naopak nechte ty, které nejrychleji podlehnou zašpinění. Patří sem například koupelna nebo toaleta. Ideální je začít v každé místnosti od stropu a pokračovat směrem k podlaze. Jako první je potřeba vymést kouty a zástěny od případných pavučin a poté důkladně umýt osvětlení. Následně svou úklidovou energii přesuňte k oknům, čímž zároveň dobře vyvětráte. Po umytí oken vyluxujte a jako předposlední otřete všechny poličky od prachu. Použijte k tomu navlhčený hadřík. Nikdy ne suchý, protože byste prach neutřeli, ale pouze rozvířili. Samotné finále však patří koupelně. Tam totiž během úklidu trávíme nejvíce času napouštěním čisté vody, praním hadrů či vyléváním špinavé vody do toalety.

Aby jste uklidili ještě efektivněji, použijte jako pomocníka Rainbow. Povysáváte a s nástavcem Squeegee dokonce umyjete i okna, a k tomu všemu domov krásně provoníte přídavnými vůněmi.

Pro někoho je jarní úklid relaxací a pro jiné utrpením, ale výsledný efekt z krásně čistého a voňavého domova stojí vždy za to. Ne nadarmo se říká "čistota - půl zdraví".

5 důvodů, proč používat Rainbow vysavače

V dnešní době je výběr správného vysavače klíčový pro udržení čistoty a zdravého prostředí ve vašem domě. Mezi širokou škálu dostupných možností vynikají Rainbow vysavače. Zde je pět důvodů, proč byste měli zvážit tento typ vysavače...

Více zde

Pozor na neautorizované prodejce

Nákup čisticích systémů Rainbow prostřednictvím autorizovaných prodejců má řadu výhod, které jinak nezískáte. Dočtěte se více o výhodách autorizovaného prodeje a nevýhodách nákupu od neautorizovaných prodejců.

Více zde

Ekologický a ekonomický úklid s Rainbow

Ekologické nemusí být nákladné. Zjistili jsme, kolik ušetříte s bezsáčkovým vysáváním.

Více zde
Top