Rainbow Kladno

RB TEAM, s.r.o.

kancelář Eva a František Pařízkovi

autorizovaný distributor a servis

Home / Rainbow SRX / Proč vysavač Rainbow SRX?

Důvod ke koupi vysavače Rainbow SRX

1. Základní princip činnosti vysavače

 • U všech typů vysavačů, a tedy i u systému RAINBOW e2, se veškeré nečistoty nasávají do sběrné nádoby vysavače proudícím vzduchem. Má-li však vysavač pracovat se stejnou účinností, musí jím proudit dostatečné množství nasávaného vzduchu, který je uváděn do pohybu ventilátorem vysavače. Pokud již vysavač nedisponuje takovým proudem vzduchu, nefunguje správně a dříve či později dojde k tomu, že síla nasávaného vzduchu nebude stačit ani na vysátí nejdrobnějších nečistot.
 • Téměř všechny prodávané vysavače, bez ohledu na výrobce a cenu, používají pro ukládání nasátých nečistot prachové sáčky nebo filtry. K fungování takového systému je potřeba, aby byl prachový sáček nebo filtr vybaven mikroskopickými otvory, kterými proudí nasávaný vzduch ze sáčku nebo filtru ven.

 • Skrze prachový sáček nebo filtr tedy musí procházet vzduch, který sem přivede nečistoty z Vaší domácnosti a poté část nečistot, které jsou vetší, než mikroskopické vysávací otvory zůstane uvnitř vysavače. Problém však vytváří jemné prachové částice, které se ve filtru nebo prachovém sáčku neudrží a skrze vysávací otvory proniknou zpět do Vaší domácnosti, kde je opět vdechujete a škodíte tak svému zdraví.

 • Po čase se prachový sáček či filtr plní nečistotami, které postupně ucpávají mikroskopické odsávací otvory a je jen otázkou času, kdy proud nasávaného vzduchu již nedosáhne takové síly, že již nevysaje žádné viditelné nečistoty. V takových případech je nutností nakup nového filtru či sáčku a jejich stále častější výměna, což není úplně ideální situace.

2. Jiné principy

 • V dnešní době již na trhu nenajdeme jen sáčkové vysavače, ale také bezsáčkové, vodní či pouze s vodním filtrem, ale bez rotačního separátoru. V případě Vašeho zájmu o jakékoli informace týkající se principu systému RAINBOW a jeho porovnání s ostatními, neváhejte se obrátit na pracovníky naší kanceláře, kteří Vám informace poskytnou.

3. Princip systému RAINBOW

 • RAINBOW e2 používá při odstraňování nečistot patentovaný vysokorychlostní rotační separátor, který dokonale oddělí nečistoty z nasátého vzduchu a ty pak zůstanou ve sběrné nádobě s vodou. Naším heslem je "Mokrý prach nelétá!", a proto nikdy nedojde k ucpání prachového sáčku, protože jednoduše neexistuje. Zachycených nečistot se jednoduše zbavíte vylitím špinavé vody z nádoby a jejím opětovným naplněním čistou vodou, takže nemusíte kupovat žádné sáčky ani filtry!

 • Patentovaný separátor Vám poskytne maximální možnou účinnost při zachytávání nečistot ze vzduchu a zároveň zabezpečuje silný a stabilní proud vzduchu. RAINBOW e2 má neměnný průtok vzduchu až 2,406m3 za minutu, což se rovná 2.406 litrům vysátého vzduchu.

 • Zcela zásadním rozdílem mezi RAINBOW e2 a jakýmkoli jiným systémem je absence jakýchkoli prachových sáčků a výměnných filtrů a zachování účinnosti vysávání po celou dobu používání systému RAINBOW.

4. Některé další důvody ke koupi systému RAINBOW

 • Princip systému RAINBOW je založen na technologii, jež se vyskytuje odedávna v přírodě a přitom stále dokonale funguje, což je jisté zosobnění nepřekonatelného čistícího systému RAINBOW. V přírodě je naprosto běžné a zásadní, že vzduch je propírán vodou a stejný princip využívá ke svému provozu náš systém RAINBOW, který tak ke svému provozu nepotřebuje žádné sáčky, jelikož vždy stačí pouze vylít nádobu s vodou a nashromážděnými nečistotami, znovu naplnit a pokračovat v úklidu. Ušetříte čas se sháněním těch správných sáčků do Vašeho běžného vysavače, ušetříte peníze za nákup prachových sáčků a v neposlední řadě ušetříte své zdraví, jelikož neskladujete nečistoty uvnitř sáčků či filtrovaných nádob, ale jednoduše se jich zbavíte jejich vylitím.

 • Systém RAINBOW díky výkonnému motoru a ventilátoru, které zabezpečují stálý proud nasávaného vzduchu, který dopraví nečistoty do sběrné nádoby s vodou. RAINBOW na rozdíl od ostatních vysavačů uklízí s postupem času stále stejně silně a nedochází u něj ke známému snižování účinnosti, jako u ostatních vysavačů. Na vzduchovém výstupu systému RAINBOW je umístěn HEPA neutralizátor, který zvyšuje účinnost celého systému až na 99,9999991 váhových procent, a proto je vycházející vzduch maximálně čistý a svěží.

 • RAINBOW e2 nabízí dva režimy použití, a to buď jako velmi účinný vysavač, nebo jako čistička vzduchu v tichém režimu RAINBOW.

 • Velmi kvalitní dílenské zpracování systému RAINBOW umožňuje výrobci poskytnout záruku na výrobky RAINBOW e2 v délce 48 měsíců. Zejména díky použití nejnovějších technologií při konstrukci elektromotoru, který již nepoužívá uhlíky, takže nepodléhá opotřebení tak, jako klasické elektromotory.

 • Drtivá většina lidí si neuvědomuje, že voda je nejpřirozenějším prostředkem na čištění a navíc dokonale a účinně pohlcuje pachy. Během provozu systém RAINBOW vypouští zpět do domácnosti svěží a čistý vzduch, na rozdíl od ostatních vysavačů, které při provozu často zapáchají a vypouštějí zpět mikroskopické částečky prachu. Je to však částečně chyba samotných uživatelů či spíše jejich pohodlnost a nedůslednost, jelikož prachové sáčky by se u jiných vysavačů měly měnit po každém použití a tím pádem Vy sami umožňujete rozvoj bakteriím a plísním v obsahu prachového sáčku, kde mají takřka dokonalé podmínky.

Existuje celá řada dalších důvodů ke koupi univerzálního čistícího systému RAINBOW e2, jako je účinné vysávání neagresivních tekutin – voda, víno, káva, omáčky apod., zvlhčování vzduchu při úklidu nebo při použití rozprašovače, eliminace nepříjemných pachů, příjemné aroma vzduchu při použití vůně a jiné.

Nebojte se na nás obrátit s jakýmkoli dotazem, týkajícím se systému RAINBOW e2 a odborníci z naší kanceláře Vám vždy vhodně poradí nebo sami nabídnou předvedení tohoto výjimečného produktu.

Jakmile poznáte systém RAINBOW e2, dokážete ocenit všechny jeho pozitivní vlastnosti a vlivy na Vaše zdraví či domácnost. Neváhejte a kontaktujte nás ohledně nezávazného předvedení výrobku RAINBOW a budete tak moct posoudit vše na vlastní oči a my jsme přesvědčení, že Vás náš produkt překvapí.

Proč vysavač Rainbow SRX?

Existuje celá řada důvodů ke koupi univerzálního čistícího systému Rainbow. Podívejte se proč právě Rainbow.

Více zde

Jak funguje vysavač Rainbow SRX?

Unikátní systém bezsáčkového vysávání. Vodní filtrační systém, motor Hurricane. Jedinečná síla vysávání Rainbow.

Více zde

5 důvodů, proč používat Rainbow vysavače

V dnešní době je výběr správného vysavače klíčový pro udržení čistoty a zdravého prostředí ve vašem domě. Mezi širokou škálu dostupných možností vynikají Rainbow vysavače. Zde je pět důvodů, proč byste měli zvážit tento typ vysavače...

Více zde

Pozor na neautorizované prodejce

Nákup čisticích systémů Rainbow prostřednictvím autorizovaných prodejců má řadu výhod, které jinak nezískáte. Dočtěte se více o výhodách autorizovaného prodeje a nevýhodách nákupu od neautorizovaných prodejců.

Více zde

Ekologický a ekonomický úklid s Rainbow

Ekologické nemusí být nákladné. Zjistili jsme, kolik ušetříte s bezsáčkovým vysáváním.

Více zde
Top